Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Un Air de Damas Tubereuse Dorin dla kobiet

Un Air de Damas Tubereuse Dorin dla kobiet

tuberozowy
Un Air de Damas Tubereuse Dorin dla kobiet Zdjęcia Un Air de Damas Tubereuse Dorin dla kobiet Zdjęcia

Un Air de Damas Tubereuse marki Dorin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Un Air de Damas Tubereuse został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nejla Barbir. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest tuberoza; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka

Tuberoza

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air de Damas Tubereuse by Dorin.

Un Air de Damas Tubereuse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air de Damas Tubereuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air de Damas Tubereuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air de Damas Tubereuse marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air de Damas Tubereuse marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Blonde Calvin Klein Euphoria Crystalline Luciano Soprani Miss Soprani Annick Goutal Le Muguet Lise Watier Desirable Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Acca Kappa Glicine Acca Kappa Mimosa Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Smell Bent Bollywood or Bust