Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Un Air de Damas Jasmine Dorin dla kobiet

Un Air de Damas Jasmine Dorin dla kobiet

Mam: 1

Un Air de Damas Jasmine Dorin dla kobiet Zdjęcia Un Air de Damas Jasmine Dorin dla kobiet Zdjęcia

Un Air de Damas Jasmine marki Dorin to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Un Air de Damas Jasmine został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nejla Barbir. Nutami głowy są cytrusy i nuty zielone; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Cytrusy Nuty zielone

Jaśmin

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air de Damas Jasmine by Dorin.

Un Air de Damas Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air de Damas Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air de Damas Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air de Damas Jasmine marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air de Damas Jasmine marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Bvlgari Omnia Amethyste Abinoam Corazon Al-Rehab Al Fakhamah Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Laura Biagiotti Donna Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Emanuel Ungaro Divas Ulric de Varens Varens Love Sweet Years Just Me Sonoma Scent Studio Voile de Violette Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi