Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Un Air d’Arabie Rose of Taif Dorin dla kobiet

Un Air d’Arabie Rose of Taif Dorin dla kobiet

skórzany

Un Air d’Arabie Rose of Taif marki Dorin to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Un Air d’Arabie Rose of Taif został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są rumianek, frezja, róża i szafran; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, ambra, styraks i skóra; nutami bazy są piżmo, wanilia i kastoreum.

Rumianek Frezja Róża Szafran

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Styraks Skóra

Piżmo Wanilia Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air d’Arabie Rose of Taif by Dorin.

Un Air d’Arabie Rose of Taif Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air d’Arabie Rose of Taif marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air d’Arabie Rose of Taif marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rasasi Rania Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Lavanila Laboratories Vanilla Blossom Renato Balestra Diamante MDCI Parfums Promesse de l`Aube Jo Malone Blue Agava & Cacao Accessorize Accessorize Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Guerlain Eau de Shalimar 2009 Lubin L de Lubin Ayala Moriel Indigo Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance