Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Un Air d’Arabie Rose of Taif Dorin dla kobiet

Un Air d’Arabie Rose of Taif Dorin dla kobiet

skórzany

Un Air d’Arabie Rose of Taif marki Dorin to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Un Air d’Arabie Rose of Taif został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są rumianek, frezja, róża i szafran; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, ambra, styraks i skóra; nutami bazy są piżmo, wanilia i kastoreum.

Rumianek Frezja Róża Szafran

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Styraks Skóra

Piżmo Wanilia Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air d’Arabie Rose of Taif by Dorin.

Un Air d’Arabie Rose of Taif Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air d’Arabie Rose of Taif marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air d’Arabie Rose of Taif marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Lancome Magie (La Collection Fragrances) Al-Rehab Manarah Al-Rehab Lailat Al Omer The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil Chantecaille Frangipane Joop! Joop! Nuit d`Ete Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Ulric de Varens Mini Varens 08 Shiseido Memoire