Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Un Air d’Arabie Oud Dorin dla kobiet

Un Air d’Arabie Oud Dorin dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

agarowy

Un Air d’Arabie Oud marki Dorin to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Un Air d’Arabie Oud został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nejla Barbir. Nutę głowy stanowi róża; nutą serca jest róża; nutą bazy jest agar (oud).

Róża

Róża

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air d’Arabie Oud by Dorin.

Un Air d’Arabie Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air d’Arabie Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air d’Arabie Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air d’Arabie Oud marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air d’Arabie Oud marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Sheer Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Nanette Lepore Shanghai Butterfly La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Yves Rocher Ispahan Amouage Eau d`Amouage Alyssa Ashley Fizzy Fred Hayman 273 Rodeo Drive Roberta di Camerino Donna R Lulu Guinness Pink Pearls Vero Profumo rubj eau de parfum Oriflame Midnight Pearl