Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Un Air d’Arabie Musk Dorin dla kobiet

Un Air d’Arabie Musk Dorin dla kobiet

Un Air d’Arabie Musk marki Dorin to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Un Air d’Arabie Musk został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są rumianek, róża, cedr virginia i paczula; nutami serca są francuskie labdanum, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe i kadzidło; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Rumianek Róża Cedr Virginia Paczula

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Kadzidło

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air d’Arabie Musk by Dorin.

Un Air d’Arabie Musk Recenzje Perfum

Piżmo z gatunku mydlanych – duża, biała kostka nieco staroświeckiego mydła, przypudrowanego równie niedzisiejszym pudrem. Lubię takie klimaty – trwałość też bardzo dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air d’Arabie Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air d’Arabie Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air d’Arabie Musk marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air d’Arabie Musk marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Diesel Plus Plus Masculine Givenchy Organza Indecence Salvatore Ferragamo Incanto Al-Rehab Naseem Tom Ford Oud Wood ID Parfums Ilaya Manuel Canovas Ballade Verte Everlast Original 1910 DSH Perfumes Vintage Patchouly Arno Sorel Shaman Gold Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham Platinum J Mix 11