Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Un Air d’Arabie Amber Dorin dla kobiet

Un Air d’Arabie Amber Dorin dla kobiet

dymny

Un Air d’Arabie Amber marki Dorin to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Un Air d’Arabie Amber został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są geranium, cedr virginia i sosna; nutami serca są francuskie labdanum, paczula, kadzidło i benzoes; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Geranium Cedr Virginia Sosna

Francuskie labdanum Paczula Kadzidło Benzoes

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air d’Arabie Amber by Dorin.

Un Air d’Arabie Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air d’Arabie Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air d’Arabie Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air d’Arabie Amber marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air d’Arabie Amber marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Contradiction Hugo Boss Boss Intense L`Occitane en Provence Ambre Jean Patou Sira des Indes Christian Dior Elixir Midnight Poison Karl Lagerfeld Kapsule Woody Ted Lapidus TL Pour Lui Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Profumi del Forte Versilia Vintage Boise Berkeley Square White Amber Penhaligon`s Zizonia Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men