Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Un Air d`Amour Pour Madame Dorin dla kobiet

Un Air d`Amour Pour Madame Dorin dla kobiet

Un Air d`Amour Pour Madame marki Dorin to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Un Air d`Amour Pour Madame został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, frezja i magnolia; nutami serca są tuberoza, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, goździk (przyprawa) i cynamon; nutami bazy są piżmo, kadzidło, wanilia, brzoskwinia, Śliwka i malina.

Ylang-ylang Frezja Magnolia

Tuberoza Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Goździk (przyprawa) Cynamon

Piżmo Kadzidło Wanilia Brzoskwinia Śliwka Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air d`Amour Pour Madame by Dorin.

Un Air d`Amour Pour Madame Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air d`Amour Pour Madame, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air d`Amour Pour Madame, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air d`Amour Pour Madame marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air d`Amour Pour Madame marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Divine L'Infante Al-Rehab Taif Hanae Mori Magical Moon Ted Lapidus Lapidus Woman Leonard Leonara Dana White Chantilly Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Carla Fracci Hamlet Xerjoff Esquel Giorgio Beverly Hills Sunshine Nez a Nez Bal Musque Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa