Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Roses des Vents Sud Dorin dla mężczyzn

Roses des Vents Sud Dorin dla mężczyzn

Roses des Vents Sud Dorin dla mężczyzn Zdjęcia Roses des Vents Sud Dorin dla mężczyzn Zdjęcia Roses des Vents Sud Dorin dla mężczyzn Zdjęcia Roses des Vents Sud Dorin dla mężczyzn Zdjęcia

Roses des Vents Sud marki Dorin to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są galbanum, bergamotka, cytryna amalfi i mięta; nutami serca są lawenda, geranium, cedr virginia, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), cynamon, estragon i ananas; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula, drzewo gwajakowe, balsam tolu, fasolka tonka, wanilia, tytoń, mirra i kastoreum.

Galbanum Bergamotka Cytryna Amalfi Mięta

Lawenda Geranium Cedr Virginia Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Cynamon Estragon Ananas

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Drzewo gwajakowe Balsam Tolu Fasolka tonka Wanilia Tytoń Mirra Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roses des Vents Sud by Dorin.

Roses des Vents Sud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Roses des Vents Sud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Roses des Vents Sud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roses des Vents Sud marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roses des Vents Sud marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Yves Saint Laurent M7 Davidoff Silver Shadow Pure Blend Alfred Dunhill Dunhill La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar By Kilian Cruel Intentions Seven Skies Lalita Etro Sandalo Vegueros Vegueros Reminiscence Noir Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Creed Santal Imperial Diesel Only The Brave Music Animation