Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Roses des Vents Ouest Dorin dla kobiet

Roses des Vents Ouest Dorin dla kobiet

Roses des Vents Ouest Dorin dla kobiet Zdjęcia Roses des Vents Ouest Dorin dla kobiet Zdjęcia Roses des Vents Ouest Dorin dla kobiet Zdjęcia Roses des Vents Ouest Dorin dla kobiet Zdjęcia

Roses des Vents Ouest marki Dorin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, tangeryna i anyż; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, lotos, imbir i nagietek; nutami bazy są wetyweria, piżmo, cedr virginia, fasolka tonka i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tangeryna Anyż

Jaśmin Ylang-ylang Lotos Imbir Nagietek

Wetyweria Piżmo Cedr Virginia Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roses des Vents Ouest by Dorin.

Roses des Vents Ouest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Roses des Vents Ouest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Roses des Vents Ouest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roses des Vents Ouest marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roses des Vents Ouest marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Curve Crush Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Jacadi Jacadi Mademoiselle Shiseido Zen Summer Princesse Marina De Bourbon Paradise Lys Cafe Parfums Cafeina Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate Mistral Wild Blackberry O Boticario Floratta in Gold Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love D.S. & Durga Pomelo Blossom Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur