Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Roses des Vents Nord Dorin dla mężczyzn

Roses des Vents Nord Dorin dla mężczyzn

Roses des Vents Nord Dorin dla mężczyzn Zdjęcia Roses des Vents Nord Dorin dla mężczyzn Zdjęcia Roses des Vents Nord Dorin dla mężczyzn Zdjęcia Roses des Vents Nord Dorin dla mężczyzn Zdjęcia

Roses des Vents Nord marki Dorin to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi, lima, nuty zielone, eukaliptus i woda morska; nutami serca są lawenda, geranium, cedr virginia, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), cynamon i bazylia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Lima Nuty zielone Eukaliptus Woda morska

Lawenda Geranium Cedr Virginia Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Cynamon Bazylia

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roses des Vents Nord by Dorin.

Roses des Vents Nord Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Roses des Vents Nord, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Roses des Vents Nord, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roses des Vents Nord marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roses des Vents Nord marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bond No 9 Eau de New York Davidoff Cool Water Frozen Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 The Body Shop Zestini Corinne Cobson Love Etc Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde Illume Happiology Bamboo & Agave Calypso Christiane Celle Homme La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match Erbario Toscana Agrumato di Costa