Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Roses des Vents Est Dorin dla kobiet

Roses des Vents Est Dorin dla kobiet

Roses des Vents Est Dorin dla kobiet Zdjęcia Roses des Vents Est Dorin dla kobiet Zdjęcia Roses des Vents Est Dorin dla kobiet Zdjęcia Roses des Vents Est Dorin dla kobiet Zdjęcia

Roses des Vents Est marki Dorin to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są galbanum, bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi, tangeryna, czarna porzeczka i liść pomidora; nutami serca są jaśmin, hiacynt, ylang-ylang, korzeń irysa, konwalia, brzoskwinia i marakuja; nutami bazy są wetyweria i drzewo sandałowe.

Galbanum Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Tangeryna Czarna porzeczka Liść pomidora

Jaśmin Hiacynt Ylang-ylang Korzeń irysa Konwalia Brzoskwinia Marakuja

Wetyweria Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roses des Vents Est by Dorin.

Roses des Vents Est Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Roses des Vents Est, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Roses des Vents Est, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roses des Vents Est marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roses des Vents Est marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annick Goutal Le Chevrefeuille Alfred Sung Paradise Gap Heaven Jardin de France Hassana Lollia Breathe Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Chanel Cristalle Eau Verte Annick Goutal Des Lys Boadicea the Victorious Delicate Michael Storer Stephanie Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style Florascent Aqua Aromatica The Vert