Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pure DKNY Donna Karan dla kobiet

Pure DKNY Donna Karan dla kobiet

Mam: 38 Miałem: 32 Chcę: 21 Ukochany zapach: 1

Pure DKNY Donna Karan dla kobiet Filmy
Pure DKNY Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Pure DKNY Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

Pure DKNY marki Donna Karan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pure DKNY został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, orchidea, frezja, jaśmin, biała ambra, lotos i róża bułgarska.

Drzewo sandałowe Orchidea Frezja Jaśmin Biała ambra Lotos Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure DKNY by Donna Karan.

Ode au Reve
Clean Skin
Noa

Pure DKNY Recenzje Perfum

Paulina092
Paulina092

Jeden z najgorszych zakupów w ciemno... Dla mnie śmierdzi tanim odświeżaczem do toalet :( jaśmin na sterydach, plastikowe frezje, rozwodniony lotos i drętwe drzewo sandałowe... Nuty które lubię połączone w typową dla DKNY chemiczną całość.
Użyłam globalnie kilka razy, ale powoduje u mnie mdłości i ból głowy. Na szczęście trwałość jest tak samo kiepska jak sam zapach. Pachnie jak perfumy z najniższej półki w drogerii. Moja zapachowa trauma!
Zużywam jako odświeżacz powietrza w pokoju...
Polecam testy przed zakupem, bo ten zapach wcale nie jest nieinwazyjny jak piszą niektorzy w recenzjach. Śmiało mogłby wyjść pod logo Brise...
Prównanie do Noa to jakaś pomyłka, kompozycja Cacharel jest delikatna, kremowa i otulająca.

evi
evi

Bardzo mi się podoba! :) Jest kwiatowo-wodny powiedzialabym - doskonale sprawdza się w upały. Jednocześnie przyjemnie otula i ociepla w szare, chlodne dni - jest optymistycznie kwiatowy. Dla mnie to wielofunkcyjny zapach. ;)

Dużą zaletą jest jego nieinwazyjność - przyjemny dla wielu postronnych osób, pozystywnie odbierany przez większość. Optymistyczny, czysty, w przewadze wyczuwalne są białe kwiaty - frezja i jaśmin, z dodatkiem lotosu i kapeczką ambry i drzewka sandałowego w tle - dzięki czemu perfumy nabierają nieco więcej głębi (choć nie są skomplikowane). Podsumowując trzeba jednak powiedzieć, że jest to zapach zdecydowanie - białych kwiatów. :)

Biało-kwiatowy, ale nie za słodko-kwiatowy, co potwierdza bezstronnie mój mąż, który nie lubi słodkich lub mdlących zapachów. Ja jestem stronnicza, bo zapach mnie urzekł. :)

A jeśli ktoś lubi ten zapach i czyste zapachy bieli, polubi też pewnie Shiro Masaki - z nutką bawełny - zapach świeżej bawełny na wietrze, zmieszanej z kwiatami. :)

Lizbet
Lizbet

Nuta głowy to przepiękny lotos, więc zapach jest wodnisty, wodnistością lotosu: kwiatową, przestrzenną, ulotną, powietrzną. Niestety, ten przestrzenny efekt, który czyniłby z Pure idealny zapach na upały, zostaje zmarnowany przez dołączające do chóru różę, frezję i jaśmin (lub lotos marnuje wrażenia kwiatowego zapachu, jak kto woli). W tle kapinka drzewa sandałowego i ambry, co osładza kompozycję, ale tylko odrobinę.

W mojej ocenie za kwiatowy na zapach świeżo-wodny i za wodnisty na zapach kwiatowy. Utknął gdzieś pomiędzy nie wiedząc, w którą stronę pójść.

Całość przyjemna, noszalna, da się lubić. Polecam szczególnie tym, którzy "nie lubią perfum" - może się sprawdzić jako prezent w ciemno, bo nie toksyczny, nie razi, nie kłuje. Donna Karan pokazała nam jednak, że stać ją na więcej.

amanda
amanda

Na wskroś kwiatowe,dodałabym kwiatowo wodne,lekkie i przeźroczyste.
Przeźroczyste nie w sensie nijakie a delikatne i przestrzenne, jakby z ramienia strzepnąć pyłek a zapach nadal będzie unosił się niewidzialnym obłokiem.
Róża z lotosem,frezją i orchideą zanurzone w czystej ,krystalicznej wodzie.
Bez szału (rozbestwiłam się totalnie,dzięki Fragrantice),ale na taki upał w ostatni dzień sierpnia - dodają świeżości.

agusia12321
agusia12321

Ładne, kwiatowe, podbite ambrą, przyjemne dla nosa i otoczenia.
Szału nie ma, ale nie są złe.

Katatonia
Katatonia

Mój jesienno-zimowy otulacz i umilacz.. Towarzyszy mi już od ładnych paru lat. Wyczuwam w nim ciepłą wanilię otuloną nutami drzewnymi. Zapach jest dla mnie bardzo uniwersalny, jest ładny, doskonale do niego pasuje prosty, klasyczny flakon. Nie jest to zapach "ogoniasty", aczkolwiek u mnie akurat jest dobrze wyczuwalny i bardzo trwały. Co prawda Pure ni jak nie jest dla mnie zapachem, którego można byłoby opatrzyć przymiotnikiem "uwodzicielski", to mimo to, zawsze gdy mam go na sobie otrzymuje dużo komplementów od przedstawicieli płci przeciwnej.

Zapach, chociaż nie używam go bardzo często, to lubię go mieć w swojej kolekcji i sięgać po niego w sezonie jesienno-zimowym, wówczas doskonale pasuje mi do cieplejszego swetra,sukienki, czy płaszcza.

Lubię otulić się Pure DKNY..

mala9mi
mala9mi

Przyznam, że testowałam ten zapach jakiś czas temu, z rok może? I było to o tyle dziwne, ze niemal go nie czułam. Blotter, skóra - no po prostu takie nic. Jaaakieś dalekie echo czegoś słodkawego ale na tyle niewyczuwalne, jakby kropla płynu do płukania rozpuszcozna w wiadrze wody. Więc po prostu stwierdziłam "ten zapach tak ma i ja go nie czuję".

Ostatnio zaś wyczułam chmurę czegos fajnego i intensywnego na kolezance. Przez dobre kilka godzin ciągneła ona za sobą delikatnie słodkawy ogon. Nie wytrzymałam i się spytałam co to za cudo. Okazało się, że to właśnie to niewyczuwalne Pure.
Oczywiście poleciałam na ponowne testy bo byłam zdziwiona, że Pure mi nagle zapachniało. I to wyraźnie!
No i faktycznie Pure jednak pachnie. Nie wiem skąd ta zmiana?
A jak pachnie? Na mnie na pewno nie tak intensywnie i wyraźnie jak na koleżance. Zapach owszem jest intensywny przez godzinę, półtorej ale potem zaczyna się rozpływać by w końcu zniknąć ostatecznie po upływie godzin trzech. Pachnie waniliowo ale nie bardzo ulepnie. Raczej lekko i o dziwo świeżo, z delikanym dodatkiem kwiatów - róży i frezji. Przez chwilę nawet byłam przekonana, że jest w nim gardenia bo zapachniało mi podobnie do...Crystal Noir. Ale tylko przez jakies 10 minut.
Nic odkrywczego, nic powalającego. Ale jest dość przyjemnie, nieinwazyjnie.
Flakonu i miłości raczej z tego nie będzie ale powąchać - powącham z przyjemnością.

Joskelyn
Joskelyn

Ten zapach jest ładny, świeży, nieinwazyjny i uznalabym, ze jest okej... gdyby byl z Avonu i kosztował 30 zł - a tak to ciezko mi sobie wyobrazic, bym chciala wydac 150 zł na cos tak banalnego, odswiezaczowego, ulotnego?

Kojarzy się z czystoscią, odswiezaczem powietrza, żelem pod prysznic - mysle, ze podobny efekt uzyskamy wlasnie po jakimkolwiek fajnie pachnacym produkcie od pielegnacji - żelu czy balsamie do ciala za 15 zł - mily, niegrozny zapach czystosci tuz przy skorze i... nic wiecej

Kiedy przemija jego waniliowosc, na skorze zostaje calkiem fajna baza, ale co z tego, skoro jest wyczuwalna tylko po mega bliskim kontakcie nosa ze skóra?

Dla mnie to taka mgiełka, odswiezacz - nie perfumy... Choc trzeba przyznac, ze zapach jest naturalny, nie czuc w nim chemii.

Pure DKNY by Donna Karan 3.31 out of 5 based on 63 ratings and 8 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Pure DKNY, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Pure DKNY, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure DKNY marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure DKNY marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lacoste Lacoste Pour Femme Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Estée Lauder Sensuous Christian Dior Poison Tendre Kenzo Kenzo Amour Shiseido Zen Giorgio Armani Armani Code for Women Lancome Poeme Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Donna Karan Black Cashmere Thierry Mugler Alien Lancome Miracle Calvin Klein Euphoria La Perla J`Aime La Nuit Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Christian Dior Dolce Vita Halle Berry Halle Christian Dior Poison Escada Escada Magnetism