Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Iris Donna Karan dla kobiet

Iris Donna Karan dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Iris marki Donna Karan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Iris został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, irys, esencja różana, ambrette (piżmo ambrowe), fiołek i magnolia.

Wetyweria Irys Esencja różana Ambrette (piżmo ambrowe) Fiołek Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris by Donna Karan.

Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Sui Love Salvador Dali Daliflor Nina Ricci Love in Paris Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Roger & Gallet Rose Pupa Very Flower Iris Oriflame Petal Quartz Neil Morris Rainflower Joop! Joop! Rococo The Healing Garden Sheer Passion Ebba Los Angeles Miss Belle