Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Essence Lavender Donna Karan dla kobiet

Essence Lavender Donna Karan dla kobiet

Miałem: 4

ziołowy
Essence Lavender Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Essence Lavender Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Essence Lavender Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

Essence Lavender marki Donna Karan to aromatyczne perfumy dla kobiet. Essence Lavender został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda.

Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence Lavender by Donna Karan.

Essence Lavender Recenzje Perfum

Essence Lavender by Donna Karan 2.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Essence Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Essence Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence Lavender marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence Lavender marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Avon Individual Blue for Him David & Victoria Beckham Instinct After Dark La Perla Grigioperla Attitude Collistar Benessere Notte Carthusia Io Masaki Matsushima M; Men Gendarme 7 Sinful Scents Greed Elizabeth Arden Green Tea Lavender Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Ortigia Sicilia Fico D'India Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Solinotes Coco