Marki » D E » orientalne « Grupy

Essence Labdanum Donna Karan dla kobiet

Essence Labdanum Donna Karan dla kobiet

skórzany
Essence Labdanum Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Essence Labdanum Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Essence Labdanum Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

Essence Labdanum marki Donna Karan to orientalne perfumy dla kobiet. Essence Labdanum został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Perfumy zawierają takie składniki, jak francuskie labdanum, nuty zielone, skóra i piżmo.

Francuskie labdanum Nuty zielone Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence Labdanum by Donna Karan.

Black Cashmere

Essence Labdanum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Essence Labdanum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Essence Labdanum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence Labdanum marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence Labdanum marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Diptyque Tam Dao Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Diptyque Volutes Norma Kamali Incense Diptyque L'Eau Trois Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Guerlain Chamade Serge Lutens Bois de Violette Comme des Garcons Wonderwood Yves Saint Laurent Paris Serge Lutens Feminite du Bois Olympic Orchids Artisan Perfumes DEV #2: The Main Act L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Guerlain Guerlain Aqua Allegoria Lys Soleia L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Atelier Cologne Orange Sanguine Guerlain Mitsouko Eau de Toilette