Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Essence Jasmine Donna Karan dla kobiet

Essence Jasmine Donna Karan dla kobiet

Essence Jasmine Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Essence Jasmine Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Essence Jasmine Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

Essence Jasmine marki Donna Karan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Essence Jasmine został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence Jasmine by Donna Karan.

Essence Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Essence Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Essence Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence Jasmine marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence Jasmine marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Dia pour Femme Halloween Halloween 2005 Lalique Flora Bella Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Adidas Adidas Woman Citrus Energy Ayala Moriel Zohar Lisa Hoffman Tunisian Neroli Nazareno Gabrielli Nazareno Romane Vida Tiger Lily Jeanne Arthes Cassandra Bleu Lord`s Jester Anthea