Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Essence Jasmine Donna Karan dla kobiet

Essence Jasmine Donna Karan dla kobiet

Essence Jasmine Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Essence Jasmine Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Essence Jasmine Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

Essence Jasmine marki Donna Karan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Essence Jasmine został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence Jasmine by Donna Karan.

Essence Jasmine Recenzje Perfum

Essence Jasmine by Donna Karan 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Essence Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Essence Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence Jasmine marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence Jasmine marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Christian Dior Dior Passage No.8 Badgley Mischka Fleurs de Nuit Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Jesus Del Pozo On Ella Norma Kamali Norma Kamali Carolina Herrera 212 Ice Stella McCartney Sheer Stella 2010 Roger Vivier La Rose Peter Andre Mysterious Girl Van Cleef & Arpels Un Air de First