Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Donna Karan Gold Sparkling Donna Karan dla kobiet

Donna Karan Gold Sparkling Donna Karan dla kobiet

Donna Karan Gold Sparkling Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

Donna Karan Gold Sparkling marki Donna Karan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Donna Karan Gold Sparkling został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak akacja, ambra, paczula, jagody, cytrusy, jaśmin, biały goździk i bez.

Akacja Ambra Paczula Jagody Cytrusy Jaśmin Biały goździk Bez

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna Karan Gold Sparkling by Donna Karan.

Donna Karan Gold Sparkling Recenzje Perfum

Nan
Nan

Zazwyczaj trzymam się zasady, by nie kupować perfum w ciemno, bo to dobra zasada, ale tym razem zrobiłam wyjątek (w czym miała swój udział wyjątkowo atrakcyjna cena). Tym razem wyszło mi to zdecydowanie na dobre. Mimo, że zapach ma już ładnych parę lat, jego promocja musiała być bardzo dyskretna, bo o jego istnieniu dowiedziałam się dopiero teraz. Wielka szkoda, że tak się stało, bo perfumy te zdecydowanie zasługują na uwagę, znacząco wybijając się ponad większość wypustów ostatnich lat.

Czym się wybijają? Są inne. Tylko tyle i aż tyle. Nie uświadczymy w nich praliny, ani gruszki, ani innych modnych w ostatnich latach nut. Jest natomiast akacja cudnej urody. Sądzę, że to akacja, bo nuta ta natychmiast cofnęła mnie o całe dekady do mojego dzieciństwa na warszawskiej Saskiej Kępie. Coś tam kwitło i tak pachniało i wydaje mi się, że to ona – akacja właśnie (Saska Kępa nie pachnie wyłącznie szalonym, zielonym bzem). Miodowo-zielony zapach jej kwiecia jest bardzo charakterystyczny i jednocześnie rzadki, tak w perfumerii jak i w naturze, bo akacja stała się chyba niemodna i już mało kto ją sadzi. Nuta akacji tańczy tu spleciona w uścisku z lilią, której w spisie nut nie ma, ale która jest tam na pewno. Nie budzi ona skojarzenia z pogrzebem, bo towarzystwo akacji pozbawia ją charakterystycznego chłodu.

Zapach wybitnie wiosenny, ciepły i świeży jednocześnie, zaskakująco naturalny, elegancki, ale bez zadęcia. Ciekawie się rozwija – na początku mamy wizytę w eleganckiej kwiaciarni, by następnie udać się na spacer uliczkami Saskiej Kępy i podziwiając tamtejsze piękne domy wdychać zapach kwiatów, unoszący się z przydomowych ogródków. Podczas tej wędrówki zapach powoli cichnie. Tu muszę nadmienić o moim jedynym zastrzeżeniu do tych perfum – są niezbyt trwałe i raczej mało ogoniaste. Ale piękne i warte poznania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna Karan Gold Sparkling marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna Karan Gold Sparkling marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher So Elixir Agent Provocateur L'Agent Donna Karan Black Cashmere Yves Rocher Rose Oud Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Prada Infusion d'Iris Avon Rare Sapphires Yves Rocher Rose Absolue Eau de Toilette Fraiche Laura Biagiotti Venezia Serge Lutens Fille en Aiguilles Yves Rocher Yria Hermes Elixir des Merveilles Lancome Hypnose Christian Dior Midnight Poison Gucci Gucci pour Homme Yves Rocher Vanille Noire