Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Women Summer Donna Karan dla kobiet

DKNY Women Summer Donna Karan dla kobiet

Miałem: 2

tropikalny

DKNY Women Summer marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Women Summer został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, nuty zielone, imbir, liczi, jaśmin, piwonia, mango i irys.

Grejpfrut Nuty zielone Imbir Liczi Jaśmin Piwonia Mango Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Women Summer by Donna Karan.

DKNY Women Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Women Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Women Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Women Summer marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Women Summer marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Dolce&Gabbana D&G Light Blue Ted Lapidus Creation Aftelier Cognac Bath and Body Works Tropical Passionfruit Eau Jeune Rose Nerolita Novae Plus Violet Miss Caty Cat Opus Oils Burlesque: Siren Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light Guess Guess Seductive Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete