Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Women Summer Donna Karan dla kobiet

DKNY Women Summer Donna Karan dla kobiet

Miałem: 2

tropikalny

DKNY Women Summer marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Women Summer został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, nuty zielone, imbir, liczi, jaśmin, piwonia, mango i irys.

Grejpfrut Nuty zielone Imbir Liczi Jaśmin Piwonia Mango Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Women Summer by Donna Karan.

DKNY Women Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Women Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Women Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Women Summer marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Women Summer marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Summer Day Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition Lulu Castagnette Just 4 U :-X Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Andy Warhol Andy Warhol CnR Create Virgo Memoire Liquide Vacances Liquide Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord So...? So...?Exciting Mariah Carey Lollipop Bling Honey