Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Women Summer Donna Karan dla kobiet

skórzany
dymny
DKNY Women Summer Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

DKNY Women Summer marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Women Summer został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoza, czerwona pomarańcza, czerwony tymianek i liść pomidora.

Brzoza Czerwona pomarańcza Czerwony tymianek Liść pomidora

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Women Summer by Donna Karan.

DKNY Women Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Women Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Women Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Women Summer marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Women Summer marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Christian Dior Dune Sun Jacadi Jacadi Fille Bath and Body Works Midnight Pomegranate Parfums Pergolese Paris Pergolese Byredo Pulp Ines de la Fressange Ines de la Fressange Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Voluspa Corsica Cofinluxe Watt Red Oscar de la Renta Oscar Tropical