Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

DKNY Women Limited Edition Donna Karan dla kobiet

DKNY Women Limited Edition Donna Karan dla kobiet

lekko korzenny

DKNY Women Limited Edition marki Donna Karan to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. DKNY Women Limited Edition został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są imbir, kolendra, różowy pieprz i kwiat mandarynki; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew, magnolia i orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, Żywica elemi i drzewo kaszmirowe.

Imbir Kolendra Różowy pieprz Kwiat mandarynki

Jaśmin Wiciokrzew Magnolia Orchidea

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Żywica elemi Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Women Limited Edition by Donna Karan.

DKNY Women Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Women Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Women Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Women Limited Edition marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Women Limited Edition marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Versace Crystal Noir Avon Tomorrow Guerlain Mahora Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Mango MNG Cut for Woman Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Remy Latour Lune d`Ete Detaille Sheliane Givenchy Play For Her Intense