Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

DKNY To Go Women Donna Karan dla kobiet

DKNY To Go Women Donna Karan dla kobiet

skórzany

DKNY To Go Women marki Donna Karan to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. DKNY To Go Women został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są liść pomidora i czerwona pomarańcza; nutami serca są lilia wodna, orchidea koralowa i narcyz; nutami bazy są tulipan i brzoza.

Liść pomidora Czerwona pomarańcza

Lilia wodna Orchidea koralowa Narcyz

Tulipan Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY To Go Women by Donna Karan.

DKNY

DKNY To Go Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY To Go Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY To Go Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY To Go Women marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY To Go Women marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Guy Laroche Fidji Kenzo L'Eau par Kenzo Czech & Speake Dark Rose Jo Malone Velvet Rose & Oud Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II David Jourquin Cuir Mandarine ICONOfly Attache-Moi David Jourquin Cuir Tabac Andree Putman Preparation Parfumee Jil Sander Ultrasense White Thierry Mugler A*Men Gold Edition Mona di Orio Oudh Osmanthus Aedes de Venustas Copal Azur Ralph Lauren Polo Sport Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Hugo Boss Boss Pure Stella McCartney Stella Rose Absolute Frapin L`Humaniste Chanel Bleu de Chanel Eau de Parfum