Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Summer 2008 Donna Karan dla kobiet

DKNY Summer 2008 Donna Karan dla kobiet

Mam: 1

DKNY Summer 2008 marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Summer 2008 został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jagody, liść czarnej porzeczki, mandarynka, wódka, liść pomidora, tymianek, nuty kwiatowe, brzoza i nuty drzewne.

Czerwone jagody Liść czarnej porzeczki Mandarynka Wódka Liść pomidora Tymianek Nuty kwiatowe Brzoza Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Summer 2008 by Donna Karan.

DKNY Summer 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Summer 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Summer 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Summer 2008 marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Summer 2008 marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Bolero Escada Escada S Aftelier Orchid Single Rance 1795 Eugenie Missoni Missoni Colori - Missoni Giallo The Body Shop Cassis Rose Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Victoria`s Secret Secret Charm Biotherm Eau de Paradis Tommy Bahama Set Sail Martinique Bath and Body Works Secret Wonderland Zara Zara Femme