Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Summer 2008 Donna Karan dla kobiet

DKNY Summer 2008 Donna Karan dla kobiet

Mam: 1

DKNY Summer 2008 marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Summer 2008 został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jagody, liść czarnej porzeczki, mandarynka, wódka, liść pomidora, tymianek, nuty kwiatowe, brzoza i nuty drzewne.

Czerwone jagody Liść czarnej porzeczki Mandarynka Wódka Liść pomidora Tymianek Nuty kwiatowe Brzoza Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Summer 2008 by Donna Karan.

DKNY Summer 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Summer 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Summer 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Summer 2008 marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Summer 2008 marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chevignon Chevignon 57 for Her Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Kenzo Le Monde Est Beau Jil Sander Stylessence La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Satellite Corrida Lulu Castagnette Just 4 U :-X Franck Olivier Passion Blue Q Cute As Hell Playboy Play It Lovely Sanctuary Pomegranate & Cassis