Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Donna Karan dla kobiet

DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Donna Karan dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

DKNY Red Delicious Charmingly Delicious marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Red Delicious Charmingly Delicious został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jabłko, wanilia, fiołek i róża.

Czerwone jabłko Wanilia Fiołek Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Red Delicious Charmingly Delicious by Donna Karan.

DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Recenzje Perfum

DKNY Red Delicious Charmingly Delicious by Donna Karan 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Red Delicious Charmingly Delicious marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Red Delicious Charmingly Delicious marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Colours of Love Salvador Dali Dalissime Mexx Mexx pure Life Woman Christian Dior Eau de Dolce Vita Escada Chiffon Sorbet Avon Pink Suede Oriflame Elvie Summer Magic Mila Schön `90 Estée Lauder Pleasures Bloom Bebe Sheer Bath and Body Works Sweet Pea Forever Mojo LIVE NOW Inspired by Paris