Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Donna Karan dla kobiet

DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Donna Karan dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

DKNY Red Delicious Charmingly Delicious marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Red Delicious Charmingly Delicious został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jabłko, wanilia, fiołek i róża.

Czerwone jabłko Wanilia Fiołek Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Red Delicious Charmingly Delicious by Donna Karan.

DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Red Delicious Charmingly Delicious marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Red Delicious Charmingly Delicious marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Armand Basi Lovely Blossom Lancome Aroma Sun Lilly Pulitzer Squeeze Vera Wang Rock Princess Morgan Psychedelice Infusion Organique Indochine Ulric de Varens Mini Varens 31 Benefit Lookin` To Rock Rita Roberto Vizzari Vizzari Femme