Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Red Delicious Donna Karan dla kobiet

DKNY Red Delicious Donna Karan dla kobiet

tropikalny

DKNY Red Delicious marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Red Delicious został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są liczi i malina; nutami serca są paczula, jabłko i róża; nutami bazy są skóra, laska wanilii i ambra.

Liczi Malina

Paczula Jabłko Róża

Skóra Laska wanilii Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Red Delicious by Donna Karan.

DKNY Red Delicious Recenzje Perfum

mala9mi
mala9mi

Za klasycznym zielonym jabłkiem DKNY niespecjalnie przepadam. Zresztą za Fresh Blossom oraz Golden Delicious też nie. Nie podbiły mojego serca i już. Za to polubiłam się z Delicious Night oraz Red Delicious.

Red Delicious jest zdecydowanie mniej popularne niż jego zielony brat. I w sumie dobrze!
Nie wiem jak to możliwe a może to tylko mocna sugestia ale te perfumy faktycznie przywodzą na myśl zapach czerwonego, świeżutkiego jabłka. Zapach jest słodko-winny, bardzo musujący i właśnie czerwony Może to miks maliny i jabłka z liczi (którego nie lubię ale tutaj nie jest jakoś mocno wyczuwalne). Przypomina mi momentami nieco zapach wilgotnych jeszcze włosów umytych owocowym szamponem.

Tym, które mają już dość zielonego jabłuszka polecam testy bo warto. Nie jest tak oklepany i wszędobylski jak zielony braciszek.

Butelka jest fajna, lubię jabłuszka DKNY. A czerwone wygląda bardzo apetycznie.

Trwałość ok 6 godzinna, ogon dość pokaźny - zebrałam za ten zapach już trochę komplementów.

Beatafm
Beatafm

Bardzo radosny zapach, świeżo owocowy w otwarciu - czuję liczi i jabłko, a potem zieloną nutę liści fiołka i delikatną różę na waniliowym tle, skóry nie wyczuwam wcale. Przyjemny zapach, dla mnie typowo na lato. Trwałość i projekcja przeciętne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Red Delicious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Red Delicious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Red Delicious marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Red Delicious marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jimmy Choo Jimmy Choo Kenzo Kenzo Amour Shiseido Zen Yves Saint Laurent Opium Thierry Mugler Alien Essence Absolue Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Calvin Klein CK IN2U for Her Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Estée Lauder Sensuous Sarah Jessica Parker Lovely Yves Saint Laurent Belle d`Opium Yves Rocher Voile d'Ambre Lacoste Lacoste Pour Femme Lolita Lempicka Si Lolita Donna Karan DKNY Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Hugo Boss Hugo XX Balenciaga Florabotanica Salvatore Ferragamo Signorina Mango Lady Rebel