Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

DKNY Men Summer 2011 Donna Karan dla mężczyzn

DKNY Men Summer 2011 Donna Karan dla mężczyzn

Miałem: 1

DKNY Men Summer 2011 marki Donna Karan to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. DKNY Men Summer 2011 został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są imbir, lima i pieprz; nutami serca są herbata, granat, marchew i geranium; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy i ambra.

Imbir Lima Pieprz

Herbata Granat Marchew Geranium

Wetyweria Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Men Summer 2011 by Donna Karan.

DKNY Men Summer 2011 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Men Summer 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Men Summer 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Men Summer 2011 marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Men Summer 2011 marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Donna Karan DKNY Be Delicious Men Joop! What About Adam Emanuel Ungaro Apparition Homme Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Montblanc Homme Exceptionnel Hollister Jake Hugo Boss Boss In Motion Black Molinard Molinard Homme III Gin Tonic Happy Hour Men Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Arno Sorel Shaman Silver s.Oliver Superior