Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

DKNY Men 2009 Donna Karan dla mężczyzn

DKNY Men 2009 Donna Karan dla mężczyzn

DKNY Men 2009 Donna Karan dla mężczyzn Zdjęcia DKNY Men 2009 Donna Karan dla mężczyzn Zdjęcia

DKNY Men 2009 marki Donna Karan to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. DKNY Men 2009 został wydany w 2009 roku. DKNY Men 2009 stworzyli Alberto Morillas i Harry Fremont. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, jałowiec i szałwia muszkatołowa; nutami serca są pieprz, kardamon, liść fiołka i jaśmin; nutami bazy są cedr virginia, paczula, wetyweria i korzeń irysa.

Bergamotka Mandarynka Jałowiec Szałwia muszkatołowa

Pieprz Kardamon Liść fiołka Jaśmin

Cedr Virginia Paczula Wetyweria Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Men 2009 by Donna Karan.

Eau Sauvage Extreme

DKNY Men 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Men 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Men 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Men 2009 marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Men 2009 marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Homme Sport Carolina Herrera 212 Men Chanel Bleu de Chanel Chanel Egoiste Platinum Jesus Del Pozo Arabian Nights Bvlgari Bvlgari Man Extreme Michael Jordan Legend Creed Aventus Davidoff Cool Water Annick Goutal Duel Paco Rabanne Black XS L'Exces for Him Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Guerlain Guerlain Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Jean Paul Gaultier Kokorico Kenzo Kenzo pour Homme Nasomatto Black Afgano Carner Barcelona D600 Gucci Gucci Pour Homme