Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

DKNY Love from New York for Men Donna Karan dla mężczyzn

DKNY Love from New York for Men Donna Karan dla mężczyzn

Miałem: 2

DKNY Love from New York for Men Donna Karan dla mężczyzn Zdjęcia

DKNY Love from New York for Men marki Donna Karan to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. DKNY Love from New York for Men został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak klementynka, liść kolendry, drzewo sandałowe, paczula, drewno z morza, liść fiołka, zamsz, lilia wodna, bergamotka, biały irys, geranium i kardamon.

Klementynka Liść kolendry Drzewo sandałowe Paczula Drewno z morza Liść fiołka Zamsz Lilia wodna Bergamotka Biały irys Geranium Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Love from New York for Men by Donna Karan.

DKNY Love from New York for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Love from New York for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Love from New York for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Love from New York for Men marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Love from New York for Men marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Emanuel Ungaro Apparition Homme Givenchy Pi Fraiche Etro Magot L`Erbolario Corteccia (Bark) Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry La Perla Grigioperla Essence Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 Benetton Benetton Verde Man Caswell Massey Greenbriar Esprit Celebration Happy Vibes for Him Strange Invisible Perfumes Atlantic