Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

DKNY Golden Delicious Donna Karan dla kobiet

DKNY Golden Delicious Donna Karan dla kobiet

DKNY Golden Delicious Donna Karan dla kobiet Zdjęcia DKNY Golden Delicious Donna Karan dla kobiet Zdjęcia DKNY Golden Delicious Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

DKNY Golden Delicious marki Donna Karan to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. DKNY Golden Delicious został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, czerwone jabłko i Śliwka; nutami serca są róża, konwalia, orchidea i lilia; nutami bazy są drzewo tekowe, drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Czerwone jabłko Śliwka

Róża Konwalia Orchidea Lilia

Drzewo tekowe Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Golden Delicious by Donna Karan.

DKNY Golden Delicious Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Czasem chcę pachnieć poprostu sympatycznie owocami i kwiatami, nie za słodko i tak, żeby zapach pasował do jeansów, bluzy i trampek. Złote Jabłuszko jest właśnie taką kompozycją. Nie rzuca na kolana, nie jest mistrzowsko skomponowany ani też nie trzeba biegać do perfumerii z obłędem i szukać go na półkach. Jednak to dobry zapach na codzień, który jest miły w noszeniu i dla otoczenia i co dla mnie super ważne nie pachnie jak tani dezodorant ani drogeryjne psikadełka. Jest tu czerwone jabłuszko z konwalią, trochę lilii. Jest to więc zapach jabłkowo-kwiatowy i typowo na wiosnę i lato. Szkoda tylko, że musze go dużo użyć, aby cokolwiek było czuć, a i trwałość to nie więcej niż 2 godziny.

amanda
amanda

Słodkie,soczyste miękkie jabłuszko z równie słodką śliwą spotkały się na samym początku.
Dalej odzywaja się kwiaty.
Lilia jednak jest najwyrazniejsza,reszta pozostaje tłem.
Lekko balsamiczny efekt dają drzewa - sandałowe z tekowym.
Jakby strużki aromatycznego balsamu snuły się wolno w otoczeniu lilii.
Kolejny udany niewadzący nikomu zapach.

marta2210
marta2210

Zacznę od tego, że mam sentyment do wszystkich jabłuszek Donny Karan. Każde z nich gościło w mojej kolekcji.
Golden Delicious jest jednak moim ulubieńcem z jabłkowej rodziny.

Ja mam ogromną słabość do zapachu jabłek. Uwielbiam wszystko co jabłkowe- także perfumy. Jabłko w Golden Delicious nie jest tak kwaśne i zielone jak w klasyku, ale nie jest też zupełnie dojrzałe i karmelowe jak w Ninie Ricci.

Generalnie uważam że zapach to połączenie jabłka z drzewem sandałowym. Zdecydowanie najpoważniejszy zapach z całej serii.

Dostałam kiedyś flakonik na moją osiemnastkę. Wtedy była to nowość. Zapach kompletnie mi się nie spodobał, za to moja mama oszalała na jego punkcie, więc oddałam jej flakonik. Natomiast rok później, tata poprosił żebym wybrała sobie prezent na urodziny. Wybrałam golden delicious ponieważ zakochałam się w tym zapachu. Minął rok, za trzy tygodnie moje dwudzieste urodziny, i właśnie leci do mnie kolejny flakonik golden delicious :D

Moim zdaniem jest to zapach całoroczny, jednak najbardziej lubię używać go jesienią i zimą. Jeden z moich ulubieńców.

Otoczenie reaguje bardzo pozytywnie.
Szczególnie mojemu tacie podoba się ten zapach :)
Trwałość i projekcja zadowalająca.

Polecam wszystkim.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Golden Delicious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Golden Delicious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Golden Delicious marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Golden Delicious marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Elle Lancome Tresor Midnight Rose Kenzo Madly Kenzo! Eau de Toilette Trussardi Donna Trussardi 2011 Calvin Klein CK IN2U for Her Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Jimmy Choo Jimmy Choo Nina Ricci Nina Moschino Cheap & Chic I Love Love Donna Karan DKNY Be Delicious Shiseido Zen Priscilla Presley Indian Summer Lolita Lempicka Si Lolita Sarantis C-Thru Ruby Lacoste Lacoste Pour Femme Calvin Klein Truth Dolce&Gabbana D&G Light Blue Givenchy Ange ou Demon Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Beyonce Heat Rush