Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

DKNY Golden Delicious Donna Karan dla kobiet

DKNY Golden Delicious Donna Karan dla kobiet

DKNY Golden Delicious Donna Karan dla kobiet Zdjęcia DKNY Golden Delicious Donna Karan dla kobiet Zdjęcia DKNY Golden Delicious Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

DKNY Golden Delicious marki Donna Karan to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. DKNY Golden Delicious został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, czerwone jabłko i Śliwka; nutami serca są róża, konwalia, orchidea i lilia; nutami bazy są drzewo tekowe, drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Czerwone jabłko Śliwka

Róża Konwalia Orchidea Lilia

Drzewo tekowe Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Golden Delicious by Donna Karan.

J`adore

DKNY Golden Delicious Recenzje Perfum

KALINA
KALINA

Chciałam, próbowałam, męczyłam i nic z tego. Próbowałam chyba każde jabłuszko, bo czasem człowiek chce pachnieć tak miło i owocowo, a jabłka DKNY są jakby wprost do tego stworzone. I tak: w zielonym czuje o zgrozo tylko ogórka (zły mój węch!!!), seria tych nowych nie dla mnie, red mi nie pasuje w ogóle, więc dałam szanse złotemu. I z trojga złego, już chyba wolę ogórka. O matko tak mnie męczy i czuje tylko chemiczną, sztuczną nute. Najpierw jest winnie, a potem chemicznie. Koniec jest dla mnie nie do zniesienia. Czy ktoś może mi powiedziec czy mój nos może płatac mi figle przy perfumach z drzewem sandałowym? To juz któres perfumy z tym składnikiem, że powodują mi okropne mdłości i wżeraja się w skóre jak kwas, a ta faza trwa i trwa. Zupełnie się na rozróżnianiu poszczególnych nut praktycznie nie znam. Ogólnie zapach jest bardzo pozytywny. Jabłka nie czuję, za to kwiaty owszem, na piewrszy plan wysuwa się chyba lilia. Po tym testowaniu wiem, ze zapachy DKNY są nie dla mnie, ale kusi mnie nowe czerwone jabłko Be tempted. Powącham, a nóż widelec przypadnie mi w koncu do gustu. Zwolenniczki przepraszam za nieprzychylna opinię. Tak jak napisałam, zapach nie jest zły, ale moja skóra reaguje na niego okropnie. Wielka szkoda.

Ann
Ann

Golden Delicious na początku wybrzmiewają nieco winogronowo, bardzo fajnie, niestety ta nuta szybko umyka. Potem mamy sporo prostych nut jabłkowych i ładną, kobiecą konwalię z lilią. To połączenie ma odrobinę proszkowy wydźwięk, ale jak już proszek, to najlepszej możliwej jakości, mi to o dziwo całkiem pasuje. Baza jasna i przyjazna, głównie drzewo sandałowe.
Złote jabłuszko to naprawdę przyjemny, dzienny zapach, nie jest sportowy, ma w sobie nieco elegancji. Nic odkrywczego, ale lubię go czasem założyć w słoneczne, jesienne dni, gdy ostatnie promienie letniego słońca podbijają kolory powoli żółknących liści, a ja przypominam sobie o istnieniu swetrów i płaszczy.
Trwałość i projekcja przeciętne, ale bez dramatu. Flakonik typowy dla serii, mi się całkiem podoba.

MaggieMargo
MaggieMargo

Perfumy sa bardzo ładne. Eleganckie , lekko pudrowe. Uzywam ich wczesną jesienią, Beżowy trencz- rozpiety bo wrzesień jest ciepły..czarne szpilki, czerwona torebka i golden delicious ... Jest elegancko i kobieco. Mgłyby byc bardziej trwałe..

perfumeholic88
perfumeholic88

Czasem chcę pachnieć poprostu sympatycznie owocami i kwiatami, nie za słodko i tak, żeby zapach pasował do jeansów, bluzy i trampek. Złote Jabłuszko jest właśnie taką kompozycją. Nie rzuca na kolana, nie jest mistrzowsko skomponowany ani też nie trzeba biegać do perfumerii z obłędem i szukać go na półkach. Jednak to dobry zapach na codzień, który jest miły w noszeniu i dla otoczenia i co dla mnie super ważne nie pachnie jak tani dezodorant ani drogeryjne psikadełka. Jest tu czerwone jabłuszko z konwalią, trochę lilii. Jest to więc zapach jabłkowo-kwiatowy i typowo na wiosnę i lato. Szkoda tylko, że musze go dużo użyć, aby cokolwiek było czuć, a i trwałość to nie więcej niż 2 godziny.

amanda
amanda

Słodkie,soczyste miękkie jabłuszko z równie słodką śliwą spotkały się na samym początku.
Dalej odzywaja się kwiaty.
Lilia jednak jest najwyrazniejsza,reszta pozostaje tłem.
Lekko balsamiczny efekt dają drzewa - sandałowe z tekowym.
Jakby strużki aromatycznego balsamu snuły się wolno w otoczeniu lilii.
Kolejny udany niewadzący nikomu zapach.

marta2210
marta2210

Zacznę od tego, że mam sentyment do wszystkich jabłuszek Donny Karan. Każde z nich gościło w mojej kolekcji.
Golden Delicious jest jednak moim ulubieńcem z jabłkowej rodziny.

Ja mam ogromną słabość do zapachu jabłek. Uwielbiam wszystko co jabłkowe- także perfumy. Jabłko w Golden Delicious nie jest tak kwaśne i zielone jak w klasyku, ale nie jest też zupełnie dojrzałe i karmelowe jak w Ninie Ricci.

Generalnie uważam że zapach to połączenie jabłka z drzewem sandałowym. Zdecydowanie najpoważniejszy zapach z całej serii.

Dostałam kiedyś flakonik na moją osiemnastkę. Wtedy była to nowość. Zapach kompletnie mi się nie spodobał, za to moja mama oszalała na jego punkcie, więc oddałam jej flakonik. Natomiast rok później, tata poprosił żebym wybrała sobie prezent na urodziny. Wybrałam golden delicious ponieważ zakochałam się w tym zapachu. Minął rok, za trzy tygodnie moje dwudzieste urodziny, i właśnie leci do mnie kolejny flakonik golden delicious :D

Moim zdaniem jest to zapach całoroczny, jednak najbardziej lubię używać go jesienią i zimą. Jeden z moich ulubieńców.

Otoczenie reaguje bardzo pozytywnie.
Szczególnie mojemu tacie podoba się ten zapach :)
Trwałość i projekcja zadowalająca.

Polecam wszystkim.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Golden Delicious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Golden Delicious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Golden Delicious marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Golden Delicious marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Elle Donna Karan DKNY Be Delicious Jimmy Choo Jimmy Choo Lacoste Lacoste Pour Femme Lancome Tresor Midnight Rose Kenzo Madly Kenzo! Eau de Toilette Trussardi Donna Trussardi 2011 Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Estée Lauder Sensuous Noir Dolce&Gabbana D&G Light Blue Christian Dior Dior Addict Moschino Cheap & Chic I Love Love Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Priscilla Presley Indian Summer Calvin Klein CK IN2U for Her Shiseido Zen Sarantis C-Thru Ruby Yves Rocher Marron de Noel Calvin Klein Truth Nina Ricci Nina