Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Donna Karan dla kobiet

DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Donna Karan dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 2

DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, liść czarnej porzeczki, czerwone jabłko, konwalia, esencja różana, jaśmin i brzoskwinia.

Grejpfrut Liść czarnej porzeczki Czerwone jabłko Konwalia Esencja różana Jaśmin Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition by Donna Karan.

DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Recenzje Perfum

DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition by Donna Karan 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy L`Interdit 2003 Bruno Banani Bruno Banani Woman Ghost Ghost Sheer Summer Avon Celebre Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Jacadi Jacadi Garcon Betty Barclay Woman No.1 Victoria`s Secret Dream Angels Wish Corine de Farme Witch Will Halle Berry Reveal Hugo Boss Boss Orange Sunset Bath and Body Works Sweet Pea Forever