Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Energy for Women Donna Karan dla kobiet

DKNY Energy for Women Donna Karan dla kobiet

żółtych kwiatów

DKNY Energy for Women marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea i narcyz.

Orchidea Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Energy for Women by Donna Karan.

DKNY Energy for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Energy for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Energy for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Energy for Women marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Energy for Women marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Glimmering Jesus Del Pozo In Black Ralph Lauren Ralph Donna Karan DKNY Be Delicious Shine Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Candie`s Candie`s Luxe Ella Mikao Yujin Gold Esprit VIP Life for Her O Boticario Femme.com Fiorucci Pin Up I M Funny Faberlic Coctail Story Jeanne Arthes Sexy Me No3