Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

DKNY Energy for Men Donna Karan dla mężczyzn

DKNY Energy for Men Donna Karan dla mężczyzn

ozonowy
wodny

DKNY Energy for Men marki Donna Karan to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, liść figi, ogórek i anyż.

Przyprawy Liść figi Ogórek Anyż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Energy for Men by Donna Karan.

DKNY Energy for Men Recenzje Perfum

marit66
marit66

to nie jest typowo męski zapach. Jest dosyć słodki, pachcnie prawie jak damskie perfumy. Bardzo bardzo świeży zapach, utrzymuj się śrendio długo. Zdecydowanie na lato. Ogólnie zapach jest przyjemny i interesujący ale czy dla mężczyzn... nie wiem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Energy for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Energy for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Energy for Men marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Energy for Men marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gieffeffe Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Thierry Mugler Innocent Illusion Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Roccobarocco Gold Jeans Clean Clean Provence Comme des Garcons Comme des Garcons Play Manuel Canovas Route Mandarine O Boticario Acqua Brasilis Guerlain La Cologne Du Parfumeur Amway Opportune Sport Nobile 1942 Estroverso