Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan dla kobiet

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 7

kwaśny
DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan dla kobiet Zdjęcia DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan dla kobiet Zdjęcia DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan dla kobiet Zdjęcia DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są czerwona porzeczka, jeżyna, gruszka i liczi; nutami serca są kwiat jabłoni i esencja różana; nutami bazy są nuty drzewne i drzewo sandałowe.

Czerwona porzeczka Jeżyna Gruszka Liczi

Kwiat jabłoni Esencja różana

Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry by Donna Karan.

Scent Essence - Vibrant Fruity

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Estée Lauder Pleasures Exotic Clinique Clinique Happy Smile Click Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Guerlain Shiny Cherry Blossom Love Passport Love Passport Fresh Fig Apricot Gres Cabotine Bleu Corine de Farme Hannah Montana Love & Toast Honey Nectar Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Bath and Body Works Sweet Pea Forever