Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

DKNY City for Men Donna Karan dla mężczyzn

DKNY City for Men Donna Karan dla mężczyzn

DKNY City for Men marki Donna Karan to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. DKNY City for Men został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są pomelo, kolendra i biały pieprz; nutami serca są konwalia i fiołek; nutami bazy są wetyweria, mahoń i szałwia.

Pomelo Kolendra Biały pieprz

Konwalia Fiołek

Wetyweria Mahoń Szałwia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY City for Men by Donna Karan.

DKNY City for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY City for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY City for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY City for Men marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY City for Men marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jil Sander Sport for Men Pierre Cardin Emotion for Men Louis Feraud Feraud Homme Mandarina Duck Mandarina Duck Man Montale Aoud Collection - Red Aoud Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Jaguar Jaguar Prestige Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme I Profumi di Firenze Terra di Siena Vero Profumo onda eau de parfum Alfred Dunhill Dunhill for Men