Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Be Delicious Red Art Donna Karan dla kobiet

DKNY Be Delicious Red Art Donna Karan dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

morski

DKNY Be Delicious Red Art marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Be Delicious Red Art został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są zielone jabłko i grejpfrut; nutami serca są woda morska i jaśmin; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i ambra.

Zielone Jabłko Grejpfrut

Woda morska Jaśmin

Paczula Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Be Delicious Red Art by Donna Karan.

DKNY Be Delicious Red Art Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Be Delicious Red Art marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Be Delicious Red Art marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Jeans Couture Woman Givenchy Lucky Charms Betty Barclay Smaragd Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Givenchy Oblique Play Women Secret W`eau Garden Paul Sebastian Casual for Men Prescriptives Calyx Lanvin Jeanne La Rose Ebba Los Angeles Miss Fabienne Garage GRG