Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Be Delicious Red Art Donna Karan dla kobiet

DKNY Be Delicious Red Art Donna Karan dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

morski

DKNY Be Delicious Red Art marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Be Delicious Red Art został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są zielone jabłko i grejpfrut; nutami serca są woda morska i jaśmin; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i ambra.

Zielone Jabłko Grejpfrut

Woda morska Jaśmin

Paczula Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Be Delicious Red Art by Donna Karan.

DKNY Be Delicious Red Art Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Be Delicious Red Art marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Be Delicious Red Art marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Blue Romance Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Liz Claiborne Curve Crush Valentino Vendetta Donna Calvin Klein Eternity Summer 2007 Lancome Aroma Sun Neil Morris Coral Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Amway Sun Dapples Love Passport One Love Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon