Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Donna Karan dla kobiet

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Donna Karan dla kobiet

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jabłko, pomarańcza i nuty owocowe.

Jabłko Pomarańcza Nuty owocowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women by Donna Karan.

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bruno Banani Pure Woman Morgan Love Love de Toi Glamstar Benetton Cumbia Colors Woman Teo Cabanel Meloe Les Nereides Musc de Java Guepard Miss Guepard Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Loewe Loewe L Love & Toast Sugar Grapefruit Marc de la Morandiere Thiara Aloha Beauty Island Bougainvillea Palmers Palmers Woman