Marki » D E » cytrusowe « Grupy

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Donna Karan dla mężczyzn

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Donna Karan dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

kwaśny

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men marki Donna Karan to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna i gorzka pomarańcza.

Cytryna Gorzka pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men by Donna Karan.

DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Estée Lauder Alliage Sport Betty Barclay Rubin Miller Harris Citron Citron Jardin de France Verviene Jo Malone Grapefruit Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Caswell Massey Lime Demeter Fragrance Little Twin Stars Love & Toast Mandarin Tea M. Micallef Pomelos