Marki » D E » kwiatowe « Grupy

DKNY Be Delicious Message Of Hope Donna Karan dla kobiet

ozonowy
wodny
DKNY Be Delicious Message Of Hope Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

DKNY Be Delicious Message Of Hope marki Donna Karan to kwiatowe perfumy dla kobiet. DKNY Be Delicious Message Of Hope został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak amerykańskie jabłko, magnolia, tuberoza, drzewo sandałowe, białe drzewa, fiołek, ogórek, grejpfrut, konwalia, biała ambra i róża.

Amerykańskie jabłko Magnolia Tuberoza Drzewo sandałowe Białe drzewa Fiołek Ogórek Grejpfrut Konwalia Biała ambra Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Be Delicious Message Of Hope by Donna Karan.

DKNY Be Delicious Message Of Hope Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Be Delicious Message Of Hope marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Be Delicious Message Of Hope marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs I Love Marc Estée Lauder Beyond Paradise Blue Avon Tahitian Holiday Pupa Very Flower Orchidea Rampage Fly by Rampage L`Erbolario Caprifoglio Antonio Banderas Spirit VIP for Women Marc Jacobs Daisy Bloom Pacifica Tunisian Jasmine Hugo Boss Boss Orange Perry Ellis 360° Black for Women Erreuno Miss Erreuno