Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

DKNY Be Delicious Men Donna Karan dla mężczyzn

DKNY Be Delicious Men Donna Karan dla mężczyzn

kawowy

DKNY Be Delicious Men marki Donna Karan to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. DKNY Be Delicious Men stworzyli Olivier Gillotin i Pierre Negrin. Perfumy zawierają takie składniki, jak jagody jałowca, paczula, zielone jabłko, kawa, nuty morskie, jaśmin, grejpfrut i nuty drzewne.

Jagody jałowca Paczula Zielone Jabłko Kawa Nuty morskie Jaśmin Grejpfrut Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Be Delicious Men by Donna Karan.

DKNY Be Delicious Men Recenzje Perfum

dandysek
dandysek

Tak jak napisał Mucha, słabe perfumy.
Testowałem dawno temu próbkę. Nie pamiętam wiele bo absolutnie nie ma w nich niczego co mogłoby dłużej zagrzać miejsce w pamięci.
Pamiętam mdląco podaną kawę z jabłkiem plus jakieś przyprawy. Całość niesamowicie syntentyczna, gryząca w nosie w ten typowy dla tanich syntetycznych wypełniaczy sposób. Trwałość słaba, nie polecam nikomu - na rynku jest o wiele więcej ciekawszych "miejskich" perfum w lepszej cenie.

MUCHA
MUCHA

Skisłe jabłko

Flakonik mi się podoba i właściwie tylko tyle.
Zapach wydaje mi się bardzo syntetyczny. To jabłko jakieś takie niedojrzałe i skisłe jednocześnie.
Zapach wydaje się być zimny. Spodziewałem się, że kawa spowoduję, że będzie to cieplejsza kompozycja. Spodziewałem się gorącego kubka kawy, a tu raczej jest taka której nikt nie chciał pić i wystygła.
Poza tym zapach na mnie w ogóle się nie rozwija, no może w stopniu minimalnym, ledwo dla mnie wyczuwalny. Trwałość średnia, gaśnie po 2-2,5 h.
Zapach wydaje się być na wiosnę dla nastolatka, trzyma się blisko skóry.
Absolutnie nie mój typ.

jackk
jackk

Ja tu bardziej wyczuwam rabarbar niż zielone jabłko kawy natomiast nie czuje wogóle:-) jak dla mnie zbyt ostry na początku

DKNY Be Delicious Men by Donna Karan 3.33 out of 5 based on 11 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Be Delicious Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Be Delicious Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Be Delicious Men marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Be Delicious Men marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Pour Homme Jil Sander Jil Sander Man Absolute Guerlain Guerlain Homme Intense Chanel Egoiste Diesel Fuel for Life Homme Bentley Bentley For Men Absolute Givenchy Very Irresistible for men Bvlgari Bvlgari Man Extreme Moschino Uomo? Bentley Bentley for Men Versace Dreamer Dolce&Gabbana D&G Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Prada Infusion d`Homme Christian Dior Dior Homme Intense Bvlgari Aqva Pour Homme Guerlain Vetiver Paco Rabanne 1 Million Burberry London for Men Bentley Infinite Rush