Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Donna Karan dla kobiet

DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Donna Karan dla kobiet

DKNY Be Delicious Charmingly Delicious marki Donna Karan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. DKNY Be Delicious Charmingly Delicious został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, grejpfrut i zielone jabłko.

Cytryna Grejpfrut Zielone Jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Be Delicious Charmingly Delicious by Donna Karan.

DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Be Delicious Charmingly Delicious marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Be Delicious Charmingly Delicious marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Summer Fun (2007) Escada Sunny Frutti Puma Puma Limited Edition Woman Donna Karan DKNY Summer 2008 Gin Tonic Gin Tonic Woman Gres Cabotine Delight Avon Urban Flowers Roma CnR Create Virgo Aftelier Fig Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck Rance 1795 Helene