Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Cashmere Mist Luxe Donna Karan dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów
Cashmere Mist Luxe Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

Cashmere Mist Luxe marki Donna Karan to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Cashmere Mist Luxe został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Marc Chaillan. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, bergamotka, nuty drzewne, mech dębowy, ambra, zamsz i francuskie labdanum.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Bergamotka Nuty drzewne mech dębowy Ambra Zamsz Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cashmere Mist Luxe by Donna Karan.

Cashmere Mist Luxe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Cashmere Mist Luxe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Cashmere Mist Luxe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cashmere Mist Luxe marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cashmere Mist Luxe marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
FCUK FCUK Him Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Versace Versus Uomo Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme John Varvatos John Varvatos Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Montale Red Vetyver Comptoir Sud Pacifique Nomaoud S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme Lili Bermuda Cedarwood Diesel Only The Brave Music Animation Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi