Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Cashmere Mist Luxe Donna Karan dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów
Cashmere Mist Luxe Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

Cashmere Mist Luxe marki Donna Karan to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Cashmere Mist Luxe został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Marc Chaillan. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, bergamotka, nuty drzewne, mech dębowy, ambra, zamsz i francuskie labdanum.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Bergamotka Nuty drzewne mech dębowy Ambra Zamsz Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cashmere Mist Luxe by Donna Karan.

Cashmere Mist Luxe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Cashmere Mist Luxe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Cashmere Mist Luxe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cashmere Mist Luxe marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cashmere Mist Luxe marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession for Men Cartier Santos de Cartier Halle Berry Halle Molinard Nirmala Le Labo Oud 27 Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Long Lost Perfume Bakir Clive Christian C for Men Teufels Kuche Unholy Halston Man Amber Dorin Un Air d’Arabie Amber Azzaro Azzaro Duo Men