Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Cashmere Mist Liquid Nude Donna Karan dla kobiet

Cashmere Mist Liquid Nude Donna Karan dla kobiet

Cashmere Mist Liquid Nude Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Cashmere Mist Liquid Nude Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

Cashmere Mist Liquid Nude marki Donna Karan to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Cashmere Mist Liquid Nude został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, konwalia i cyklamen; nutami serca są jaśmin, francuskie labdanum, ylang-ylang i drzewo sandałowe; nutami bazy są piżmo, ambra, benzoes, fasolka tonka i zamsz.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Konwalia Cyklamen

Jaśmin Francuskie labdanum Ylang-ylang Drzewo sandałowe

Piżmo Ambra Benzoes Fasolka tonka Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cashmere Mist Liquid Nude by Donna Karan.

Cashmere Mist Liquid Nude Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cashmere Mist Liquid Nude marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cashmere Mist Liquid Nude marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Lanvin Arpege Pour Homme Paco Rabanne Ultraviolet Thierry Mugler A*Men Kenzo Peace Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Guerlain Bois d'Armenie Crabtree & Evelyn Sandalwood Aubusson man.aubusson Clive Christian No. 1 Bensimon Cologne Bensimon 1993 Ted Lapidus TL Pour Lui Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang