Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Don Algodon Don Algodon dla kobiet

Don Algodon Don Algodon dla kobiet

Don Algodon Don Algodon dla kobiet Zdjęcia Don Algodon Don Algodon dla kobiet Zdjęcia Don Algodon Don Algodon dla kobiet Zdjęcia

Don Algodon marki Don Algodon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Don Algodon został wydany w 1985 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są jaśmin, tuberoza, konwalia i lilia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Jaśmin Tuberoza Konwalia Lilia

Wetyweria Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Don Algodon by Don Algodon.

Don Algodon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Don Algodon Don Algodon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Don Algodon Don Algodon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Don Algodon marki Don Algodon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Don Algodon marki Don Algodon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Serge Lutens Fleurs d'Oranger Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Liz Claiborne Bora Bora Exotic L`Artisan Parfumeur Verte Violette Demeter Fragrance Jasmine CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Demeter Fragrance Red Poppies Yardley Heritage Collection: Hyacinth Loriblu Sensual Seduction Woman Henri Bendel Jasmine & Tuberose