Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Loren Domenico Caraceni dla kobiet

Loren Domenico Caraceni dla kobiet

Loren marki Domenico Caraceni to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Loren został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są białe kwiaty, mandarynka, czarna porzeczka, brzoskwinia, kokos, cytryna i pomarańcza; nutami serca są suszone owoce, Śliwka, miód, heliotrop, goździk (przyprawa), jaśmin, lilia, malina, róża i ylang-ylang; nutami bazy są opoponaks, ambra, wanilia, cynamon i piżmo.

Białe kwiaty Mandarynka Czarna porzeczka Brzoskwinia Kokos Cytryna Pomarańcza

Suszone owoce Śliwka Miód Heliotrop Goździk (przyprawa) Jaśmin Lilia Malina Róża Ylang-ylang

Opoponaks Ambra Wanilia Cynamon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loren by Domenico Caraceni.

Loren Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Domenico Caraceni Loren, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Domenico Caraceni Loren, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loren marki Domenico Caraceni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loren marki Domenico Caraceni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Sean John Unforgivable Women Oriflame Believe Mila Schön Mila Schön Lei Tocca Brigitte Arrogance Glamour Penhaligon`s Cornubia Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Carolina Herrera CH Red & Gold Modigliani Modigliani Max Azria BCBGirls Sexy S.T. Dupont Miss Dupont