Marki » D E » skórzane « Grupy

Velvet Wood Dolce&Gabbana dla kobiet i mężczyzn

Velvet Wood Dolce&Gabbana dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Velvet Wood Dolce&Gabbana dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Velvet Wood marki Dolce&Gabbana to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Velvet Wood został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo hebanowe, benzoes i skóra.

Drzewo hebanowe Benzoes Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Wood by Dolce&Gabbana.

Velvet Wood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Velvet Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Velvet Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Wood marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Wood marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Rochas Globe Crabtree & Evelyn Sienna Gap The Original Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Diesel Only The Brave by Bunka Humiecki & Graef Askew Knize Knize Ten Krigler Lieber Gustav DSH Perfumes Prince Serge Lutens Boxeuses Montale Aoud Leather Lord`s Jester Zephyr