Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Velvet Vetiver Dolce&Gabbana dla kobiet i mężczyzn

Velvet Vetiver Dolce&Gabbana dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2

Velvet Vetiver Dolce&Gabbana dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Velvet Vetiver marki Dolce&Gabbana to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Velvet Vetiver został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, galbanum i czarna figa.

Wetyweria Galbanum Czarna figa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Vetiver by Dolce&Gabbana.

Velvet Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Velvet Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Velvet Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Vetiver marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Vetiver marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Lolita Lempicka Midnight Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Montale Vetiver Des Sables Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Berkeley Square White Amber Jacques Fath Yang Imperial DSH Perfumes Vetyver DSH Perfumes Vintage Patchouly Chantecaille Kalimantan The Organic Pharmacy Organic Glam Oud Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham