Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Velvet Tender Oud Dolce&Gabbana dla kobiet i mężczyzn

agarowy
migdałowy
orzechowy

Velvet Tender Oud marki Dolce&Gabbana to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Velvet Tender Oud został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi słodki migdał; nutami serca są róża damasceńska i róża majowa; nutami bazy są agar (oud) i nuty drzewne.

Słodki migdał

Róża damasceńska Róża majowa

Agar (oud) Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Tender Oud by Dolce&Gabbana.

Armani Privé Rose d'Arabie

Velvet Tender Oud Recenzje Perfum

Velvet Tender Oud by Dolce&Gabbana 4.33 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Velvet Tender Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Velvet Tender Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Tender Oud marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Tender Oud marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Wonderoud Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Nasomatto Black Afgano Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Tom Ford Tuscan Leather S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Tom Ford Tobacco Vanille Creed Green Irish Tweed Montale Dark Aoud Guerlain Vetiver Tom Ford Grey Vetiver Tom Ford Noir Extreme Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir Prada Prada Amber Pour Homme Intense Creed Aventus Michal Szulc Sale Perfume 01 Givenchy Pi Chanel Allure Pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Davidoff Zino Davidoff