Marki » D E » orientalne « Grupy

Velvet Desert Oud Dolce&Gabbana dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

agarowy
dymny

Velvet Desert Oud marki Dolce&Gabbana to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Velvet Desert Oud został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, agar (oud), ambra i piżmo.

Kadzidło Agar (oud) Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Desert Oud by Dolce&Gabbana.

Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto
Encre Noire

Velvet Desert Oud Recenzje Perfum

karinawu
karinawu

Zapach bardzo podbny do encre noir. Zadne odkrycie, choc rownie piekny. Bardzo trwaly. Poczatkowo slicznie sie rozwija. Potem zastyga i trwa w swoj zywiczno kadzidlany sposob. Oud jest na tyle dobrze wkomponowany,ze na mojej skorze niemal niewyczuwalny.
Kiedy sie spryskalam pomyslalam, jaki ladny zapach,naprawde ciekawy,ale po kilkunastu minutach stwierdzilam,ze zdziwieniem,ze znam ten zapach bardzo dobrze, ba,ze mam go w swojej kolekcji,w koncu dotarlo do mnie,ze to wlasnie encre noir,moze ciut slodszy i bardziej trwaly.Pisze o meskiej wersji,bo takiej uzywam sama...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Velvet Desert Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Velvet Desert Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Desert Oud marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Desert Oud marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Santal Majuscule Givenchy Organza Indecence J.F. Schwarzlose Berlin Rausch Jo Malone Oud & Bergamot Escentric Molecules Molecule 02 Tom Ford Tuscan Leather Parfum d`Empire Wazamba ScentStory 24 Gold Carner Barcelona Cuirs BeauFort London East India Jo Malone Incense & Cedrat SoOud Asmar Escentric Molecules Escentric 03 Rouge Bunny Rouge Silvan Missala Qessence Amouage Journey Man Kenzo Madly Kenzo! Eau de Toilette Lubin Akkad Cacharel Gloria Amouage Interlude Man