Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Velvet Bergamot Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Velvet Bergamot Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Velvet Bergamot marki Dolce&Gabbana to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Velvet Bergamot został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są petitgrain, kwiat pomarańczy i bergamotka; nutą serca jest szałwia muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria i ambrette (piżmo ambrowe).

Petitgrain Kwiat pomarańczy Bergamotka

Szałwia muszkatołowa

Wetyweria Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Bergamot by Dolce&Gabbana.

Velvet Bergamot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Velvet Bergamot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Velvet Bergamot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Bergamot marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Bergamot marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Annick Goutal Eau d'Hadrien Agatha Ruiz de la Prada Lio Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Creed Royal Ceylan Penhaligon`s Blenheim Bouquet Guerlain Eau de Cologne du 68 Air-Val International Disney Fairies Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Ayala Moriel Sabotage Lisa Hoffman French Clary Sage La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Bath House Bergamot and  Amber