Marki » D E » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Sicily Dolce&Gabbana dla kobiet

Sicily Dolce&Gabbana dla kobiet

Sicily Dolce&Gabbana dla kobiet Filmy
Sicily Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Sicily Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia

Sicily marki Dolce&Gabbana to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są wiciokrzew, kwiat pomarańczy, banan i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, jaśmin, hibiskus, hiacynt i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i heliotrop.

Wiciokrzew Kwiat pomarańczy Banan Bergamotka

Gałka muszkatołowa Jaśmin Hibiskus Hiacynt Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sicily by Dolce&Gabbana.

Zara for Her

Sicily Recenzje Perfum

hedera_helix
hedera_helix

Reklama tych perfum jest bardzo zachęcająca do ich zakupu. Kupiłam więc próbkę i na niej raczej się zakończy, ponieważ zapach niezbyt ładnie się rozwija. Dla mnie jest to mieszanka mleka, miodu i mydła (przede wszystkim). Nut kwiatowych w ogóle nie czuję. Zapach jest bardzo męczący, rozbolała mnie po nim głowa.

Sicily to przede wszystkim dość momentami sztuczny zapach mydła oraz kremu Nivea.

Nie przeszkadza mi to, bo bardzo lubię mydlane, kremowe zapachy, ale ten niestety szybko znika ze skóry, pozostawiając nikłą waniliowo - miodową smużkę.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Mydliny....
Gdziez to w nim kremowa slodycz albo nuty miodu???? No gdzie???
Siciliy jest typowym smierdzielem, najstraszniejsza mydlina z jaka kiedykolwiek sie zetknelam.
Kipiacy od aldehydu zapach mdli mnie i doprowadza do konwulsji - bardzo zaluje ze go sprobowala, bo reszte dnia przechodzilam w golfie szczelnie naciagnietym na nos.
Oczekiwalam tych cudnych nut bananowca, wiciokrzewu, heliotropa, a nie czulam nic oprocz zjelczalego mydla z babcinej szafy.
Przez caly dzien mialam wrazenie jakby zapach ten postarzal mnie o 50 lat.
Niemilosciernie mdlacy, odbierajacy apetyt na jedzenie i chec do zycia.
Nigdy w zyciu nie spotkalam sie z zapachem ktory wywolalby u mnie tyle negatywnych emocji, skojarzen i w ktorym czulabym sie tak STARO!!!!
Trauma.
Nie polecam chyba, ze chcesz sie zapachowo postarzec o jakies 50 lat :-(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Sicily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Sicily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sicily marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sicily marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Poison Hermes Eau des Merveilles Versace Crystal Noir Lalique Lalique Le Parfum Hermes L’Ambre des Merveilles Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Michael Kors Michael Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Christian Dior Dior Addict Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Diptyque Tam Dao Serge Lutens Santal Majuscule Bottega Veneta Bottega Veneta Cacharel Eden Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Fendi Fendi Theorema Estée Lauder Sensuous Noir Serge Lutens Ambre Sultan