Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Light Blue pour Homme Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Light Blue pour Homme Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Light Blue pour Homme Dolce&Gabbana dla mężczyzn Filmy Light Blue pour Homme Dolce&Gabbana dla mężczyzn Filmy
Light Blue pour Homme Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia Light Blue pour Homme Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia Light Blue pour Homme Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia Light Blue pour Homme Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia

Light Blue pour Homme marki Dolce&Gabbana to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Light Blue pour Homme został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są sycylijska mandarynka, jałowiec, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są rozmaryn, brazylijskie drzewo różane i pieprz; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i kadzidło. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Luxe 2008.

Sycylijska mandarynka Jałowiec Grejpfrut Bergamotka

Rozmaryn Brazylijskie drzewo różane Pieprz

Piżmo mech dębowy Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light Blue pour Homme by Dolce&Gabbana.

Acqua di Gio
Image Woman

Light Blue pour Homme Recenzje Perfum

Tombstobe
Tombstobe

Stare dzieje, pierwsza dziewczyna i ten bezpieczny zapach. Nic nadzwyczajnego, po prostu cytrusowa świeżość. Mój nos szybko przestał go odbierać, na ciele nie trzymał się rewelacyjnie, ale i nie był ulotnym mięczakiem, chyba po prostu nie miał siły przebicia, był i tyle. Za to na ubraniach walczył na ostro, a wtedy aplikowałem go gdzie popadnie z ułańską fantazją. Raczej do niego nie wrócę, chociaż zaraził mnie bergamotką.

chjena
chjena

Zapach stał samotnie na toaletce domu, do którego się wprowadziliśmy, samotny i zapomniany... Nikt nie rościł sobie do niego praw - ani zajęta mama, ani bracia, którzy jeszcze wówczas nie byli w wieku odpowiednim do perfumowania się. Przygarnęłam, niech chociaż postoi w moim pokoju i ozdobi szafeczkę.

Czasem figlarnie i ekstrawagancko pryskałam Light Blue męskie na nadgarstek, by odpocząć od nastoletnich, płaskich perfum. Idealnie też sprawdzał się na wszelkie przebierane imprezy, gdy akurat odgrywałam rolę płci męskiej. Lubię jego ostrość i ziołowość, mam zupełnie inne wspomnienia z damską wersją Light Blue. Tutaj jest mniej cytrusów, a więcej lasu - rozmaryzn, jałowiec i mech, posypane odrobiną pieprzu.

Gdy wyprowadziłam się z domu, naturalnie powędrował dalej ze mną. Obecnie mam już tyle flakonów, że nie czuję potrzeby (ani też nie mam czasu :D) bawić się w odpoczynek od damskich zapachów, za to Light Blue zawsze czeka na mojego partnera, który wychodząc ode mnie rano użyje właśnie tej wody. On za nią nie przepada - pryska, bo jest, a ja nie miałabym nic przeciwko temu, by już zawsze pachniał Light Blue.

Zapomniany flakon nieznanego właściciela i archetyp męskiego zapachu od wczesnego wieku nastoletniego. To właśnie jest Light Blue pour Homme w moim odczuciu, i żadne porównania do odświeżacza powietrza czy banalnego świeżaka tego nie zmienią.

Seth
Seth

Bezpieczny i omal nie ginący w tłumie podobnych kompozycji, jednak całkiem przyjemny oraz poprawnie skomponowany zapach. W portfolio marki dopełnia damską wersję, ale bezpośrednio w żaden sposób do niej nie nawiązuje. Jednoznacznie męski. Na mojej skórze ukazuje dwa oblicza: cytrusowej świeżości i pieprznej drzewności. Całość delikatnie zaprawiona piżmem i spowita bardzo przestrzennym i jasnym – ratującym przed banałem – kadzidłem. Sprawia wrażenie lekko syntetycznego, ale trudno uznać to za wadę. Nieco zbyt nikła ekspozycja, ale całkiem niezła trwałość. Dość uniwersalny, doskonały na dzień, poza okresem zimy stosowny w szerokim spektrum okazji. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 4; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,00

Zakupowe okazje

Eau De Toilette 1.4oz
22.59 USD
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Living Stromboli Eau De Toilette for men 1.4 oz
Eau De Toilette 1.4oz
32.89 USD
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Toilette tester for men 4.2 oz
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Toilette tester for men 4.2 oz
39.12 USD
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Living Stromboli Eau De Toilette for men 2.5 oz
40.39 USD
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Toilette for men 4.2 oz
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Toilette for men 4.2 oz
44.14 USD
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Living Stromboli Eau De Toilette tester for men 4.2 oz
45.82 USD
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Living Stromboli Eau De Toilette for men 4.2 oz
Eau De Toilette 6.7oz
50.97 USD
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Toilette for men 6.7 oz
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Toilette for men 6.7 oz
Gift Set 2oz
60.09 USD
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Gift Set I. Eau De Toilette 4,2 oz Shower Gel 1,7 oz Aftershave Balm 2,5 oz
Gift Set 2oz
60.45 USD
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Gift Set VI. Eau De Toilette 4,2 oz Eau De Toilette 1,4 oz
Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Toilette, 2.5 fl oz
Sephora Favorites Cologne Sampler
Sephora Favorites Cologne Sampler
DOLCE GABBANA Light Blue Pour Homme 2.5 oz Eau de Toilette Spray
DOLCE GABBANA Light Blue Pour Homme 2.5 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light Blue pour Homme marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light Blue pour Homme marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Bleu de Chanel Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Prada Luna Rossa Versace Versace Pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dune Christian Dior Dior Homme Creed Aventus Kenzo Kenzo pour Homme Dolce&Gabbana The One for Men Giorgio Armani Acqua di Gio Burberry London for Men Azzaro Chrome Christian Dior Dior Homme Parfum Calvin Klein CK One Ralph Lauren Polo Christian Dior Eau Sauvage Jean Paul Gaultier Le Male Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport